Casio A-500WEA-1EF - OKAZJE Oceń produkt:

od 224,00 PLN

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 3 ATM
  • Funkcje: stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Zegarek męski A500WEA-1EF firmy Casio to nadzwyczajne połączenie funkcjonalności a także niebanalnego designu. Model ten jest z linii Casio Collection. Koperta o grubości 10 mm - w kształcie prostokątnym. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona globalnym koncernem proponującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zastosowanie najnowocześniejszych technologii dostępne są niemal we wszelkich kolekcjach.

Casio generuje nowoczesne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek A500WEA-1EF posiada kwarcowy mechanizm zasilany konwencjonalną baterią. Wytrzymała bransoleta produkowana ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i wytrzymałość.

Koperta pozostała wytworzona ze stali rdzoodpornej zapewniającej wysoką jakość i wytrzymałość w tym niepodatność na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych. Aktualną datę można sprawdzić dzięki zintegrowanemu datownikowi.

Utwardzane szkiełko mineralne daje efektywną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu o wyszczególnionej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Wodoszczelność na poziomie WR 30 zagwarantuje poprawne działanie w trakcie niewielkich zamoczeń np. Podczas mycia dłoni. Posiada funkcję czasu światowego poprzez co pokazuje czas w rozmaitych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

postępowy i zwykle sportowy zegarek doskonale nadaje się do Twojego sportowego stylu. Kupując ten zegarek dostaniesz stylowe, oryginalne pudełko producenta, które idealnie nada się na podarek. Zegarek objęty jest gwarancją producenta wykonywaną przez oficjalne punkty serwisowe poprzez dwa lata.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie