Casio EFV-540L-7AVUEF - OKAZJE Oceń produkt:

od 332,00 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Kolor tarczy: czarny, brązowy
  • Rodzaj paska: pasek skórzany
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: wodoszczelność

Zegarek męski EFV-540L-7AVUEF producenta Casio to rewelacyjna propozycja dla osób lubiących sobie dbałość o szczegóły a także bezproblemowe zachowanie mechanizmów. Koperta obfita jest na 42 mm oraz ma grubość 12 mm.

producent Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym najróżniejsze produkty elektroniczne na wszystkich kontynentach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do prekursorskich technologii zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio tworzy nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Zegarek EFV-540L-7AVUEF zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek zrobiony jest z wysokiej klasy skóry zapewniającej wytrzymałość i wygodę używania.

W tym modelu kopertę zrobiono ze stali rdzoodpornej która zagwarantuje wysoką niepodatność na czynniki atmosferyczne i np. Korozję. Wbudowany analogowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty. WR 100 oznacza, że zegarek oporny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

Zakręcany dekielek wydajnie zwiększający szczelność. Gwarancja ważna dwa lata zagwarantuje darmowe usunięcie usterek w autoryzowanych punktach napraw posiadających lokalizację w całej Polsce.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie