Casio HDD-600-1AV - OKAZJE Oceń produkt:

od 99,00 PLN

oszczędzasz do 15%

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Kolor tarczy: czarny
  • Rodzaj paska: pasek z tworzywa sztucznego
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Casio HDD-600-1AV to zegarek kierowany dla mężczyzn z rodziny kanon Digital. Koperta pokaźna jest na 43 mm, a także ma grubość 11 mm. Producent Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona światowym koncernem proponującym różne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do prekursorskich technice zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio wytwarza innowacyjne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek HDD-600-1AV posiada kwarcowy mechanizm zasilany charakterystyczną baterią. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cyfrowy datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza gwarantuje, iż data będzie za każdym razem aktualna. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać czy aktualnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy i lata przestępne.

W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Zegarek daje możliwość ustawienia alarmu wydającego dźwięk raz dziennie o wyodrębnionej porze. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED).

WR 100 oznacza, że zegarek zezwala na swobodne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Ma także funkcję podwójnego czasu, która zezwala na wyszczególnionie dwóch różnorodnych czasów, np.

z dwóch stref czasowych. Zegarek znamionuje sportowy design, gwarantujący innowacyjny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Wraz z zegarkiem otrzymasz oryginalne opakowanie producenta.

producent na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z możliwością wydłużenia o trzy kolejne lata za osobną opłatą.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie