Casio W-752-1AV - OKAZJE Oceń produkt:

od 109,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Kolor tarczy: czarny
  • Rodzaj paska: pasek z tworzywa sztucznego
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: datownik, stoper, alarm, podświetlenie, wodoszczelność

Zegarek męski W-752-1AV producenta Casio to stylowe połączenie funkcjonalności a także ciekawego designu. Model ten jest z linii Triple Easy. Koperta obfita jest na 42 mm, a także ma grubość 14 mm. Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo.

Jest ona globalnym przedsiębiorstwem oferującym przeróżne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii przystępne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań. Kwarcowa bateria zamontowana w modelu W-752-1AV gwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Pasek wytwarzany jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego.

zastosowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). WR 100 oznacza, iż zegarek umożliwia luźne zanurzenie w wodzie, pływanie, a także nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu.

Odczyt dwóch najróżniejszych czasów np. Z dwóch stref czasowych osiągalny dzięki zastosowanej funkcji podwójnego czasu. Zegarek cechuje sportowy design, gwarantujący postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

W zestawie z zegarkiem dostaniesz oryginalne opakowanie producenta, które doskonale nada się na upominek. Gwarancja ważna poprzez trzy lata gwarantuje gratisowe naprawy w autoryzowanych punktach napraw przystępnych na terenie całej Polski.

Co więcej istnieje możliwość przedłużenia o trzy kolejne lata.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie