• Producent: Casio
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: datownik, stoper, alarm, podświetlenie, wodoszczelność

Casio W-753-1AV to zegarek przeznaczony dla panów z rodziny Triple Easy. Koperta znaczna jest na 42 mm oraz ma grubość 14 mm. Firma Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym nowoczesne produkty elektroniczne w wielu krajach.

Japońska precyzja tworzenia a także zamiłowanie do najnowszych technologii dostępne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio produkuje innowacyjne zegarki, które zaskakują ilością funkcji i zastosowań.

Zegarek W-753-1AV wyposażony jest w mechanizm zasilany charakterystyczną baterią kwarcową. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Cyfrowy datownik zezwala na sprawdzenie aktualnej daty, a funkcja wiecznego kalendarza zapewnia, iż data będzie za każdym razem aktualna.

Nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić czy obecnie wyświetlany dzień jest poprawny - Twój zegarek zrobi to za Ciebie uwzględniając długość miesięcy oraz lata przestępne. Wysokiej jakości szkiełko hesalitowe, przeciętnie niepodatne na stłuczenia, nad wyraz odporne na zbicia.

Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po 5 minutach włączy się ponownie. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Podświetlenie włączane jest przez gwałtowny ruch ręką.

WR 100 oznacza, iż zegarek niepodatny jest na pełne zanurzenie w wodzie, pływanie oraz nurkowanie z rurką - snorkeling, czyli bez akwalungu. Jednoczesne wyróznionie dwóch przeróżnych czasów, np. Z dwóch stref czasowych pozwala funkcja podwójnego czasu.

progresywny i z reguły sportowy zegarek dobrze pasuje do Twojego sportowego stylu. Wśród kolejnych cech zegarka Casio W-753-1AV można uwydatnić kompas, który należycie sprawdza się podczas podróży. Kupując w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe pudełko producenta.

Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z możliwością wydłużenia o kolejne trzy lata.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie