Fossil ME3091 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Fossil
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: automatyczny
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: wodoszczelność

Model ME3091 to progresywny czasomierz znanej i szanowanej marki na rynku fashion - amerykańskiego producenta najmodniejszych akcesoriów - FOSSIL. Ten zegarek męski nie tylko będzie niezawodnie wskazywał czas, ale też będzie wyszukanym dodatkiem do każdej kreacji.

Jak wszystkie w kolekcji zegarki Fossil Wakefield, model o symbolu ME3091 jest połączeniem designerskiego stylu z wysokiej jakości materiałami wykonania. Koperta o szerokości 46.00 mm, której zarys jest okrągły, tworzona została z opornej na uszkodzenia i korozję stali szlachetnej i ma kolor złota różowego.

przepięknie demonstruje się matowo-błyszczące wykończenie, połączone z aluminiowym pierścieniem. Grubość koperty w tym modelu wynosi 13.00 mm, dzięki czemu znakomicie będzie prezentował się na nadgarstku każdego innowacyjnego pana.

Designerski charakter, jaki posiada ten zegarek Fossil ME3091 wyróżnia genialnie dostosowany do koperty pasek, który ma kolor czarny, wytwarzany z komfortowej w wykorzystywaniu skóry i szerokości przy uszkach koperty 22.00 mm.

Zapięcie zostało rewelacyjnie dobrane do całości, ma odcień różowego złota. Zegarek Fossil ME3091 działa na mechanizmie samoczynnym, nakręcanym za pomocą rotora, przy każdym ruchu ręki, ukrytym pod stylową tarczą, której czarny odcień świetnie komponuje się z całym designem tego popularnego czasomierza.

Oznaczenia godzin tworzą indeksy, dzięki którym zegarek ME3091 jest niezwykle czytelny. Ten lubiany męski zegarek Fossil posiada wodoszczelność 10ATM, zezwalającą na kąpiel, a nawet pływanie z nurkowaniem bez akwalungu, którą zapewnia zakręcane wieczko.

Model ME3091 jest nie tylko stylowym dodatkiem, lecz też skrupulatnym czasomierzem. Cały design zegarka jest zgodny z najmocniej aktualnymi trendami i można go określić jako fason sportowy. Zegarek Fossil ME3091, dzięki połączeniu aktualnych trendów z najmodniejszą kolorystyką i wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpionym dodatkiem, wspaniale pasującym na nadgarstek każdego innowacyjnego mężczyzny.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie