GeekThink 940B-7899 - OKAZJE Oceń produkt:

od 99,99 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: GeekThink
  • Kategoria: Zegarki męskie

To bardzo lubiany i ultra cienki zegarek męski. Świat męskiej mody nie widział jeszcze tak stylowego czasomierza, jakim jest GeekThink na czarnym pasku ze skóry ekologicznej. Prostota wykonania w połączeniu z szczególnie wyważonym stylem bezkompromisowym i wysokiej jakości, wytrzymałe materiały dają męski zegarek o obszernej wytrzymałości, pasujący niemal do wszelkich rodzajów garderoby - od luźnych strojów na co dzień, po gustowne garnitury i smokingi.

fason a jakość

Zegarek GeekThink to czarny klejnot na męskim nadgarstku. Dzięki niezwykle cienkiej kopercie jest zegarkiem komfortowym, zespalającym się z ciałem. Kryształowo czyste, mineralne szkoło Hardlex z warstwą anty-refleksyjną zagwarantuje idealną czytelność i niepodatność na uszkodzenia mechaniczne, a nierdzewna stal i wodoodporność z oznaczeniem 30M powodują, że nie trzeba obawiać się zamoczenia chronometru przy myciu dłoni. Kwarcowy mechanizm tego męskiego zegarka pozwala zapomnieć o częstej konieczności podmiany baterii albo o konieczności poprawiania ustawionej godziny. Obfity, konkretny pasek jest wytrzymały i odporny na zerwania.

Dla kogo jest ten zegarek?

GeekThink to wyśmienity czasomierz na upominek dla mężczyzny. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu mężowi, czy także chłopakowi, jest to dobór wyśmienity. Jeśli kupujesz go dla siebie, z pewnością będziesz zadowolony! nadaje się do wszelkich rodzajów ubioru, do jasnych i ciemnych strojów, także do tych stonowanych i jaskrawych. Perfekcyjny zegarek dla niego! Wysublimowany,surowy design w połączeniu z wysoką jakością i niską ceną sprawiają, iż GeekThink to dobór genialny.

Logo GeekThink widoczne na tarczy, kopercie, a także zapięciu. Zegarek zapakowany w oryginalne pudełko GeekThink.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie