Timex T5K489 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Timex
  • Kategoria: Zegarki męskie
  • Styl: sportowy
  • Mechanizm: kwarcowy
  • Kształt koperty: kwadratowy
  • Kolor paska: wielokolorowy
  • Rodzaj paska: pasek z tworzywa sztucznego
  • Rodzaj szkła: mineralne
  • Wodoszczelność: 10 ATM
  • Funkcje: alarm, podświetlenie, datownik, stoper, wodoszczelność
TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska firma zegarków. Początek marki datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Producent błyskawicznie zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design i funkcjonalność artykułów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów.
Prezentowany model TIMEX TRIATHLON T5K489 to męski zegarek sportowy z pulsometrem zasilany baterią. Koperta w tym zegarku wykonana jest z tworzywa sztucznego, natomiast dekielek ze stali rdzoodpornej. Obszerny, czytelny ekran zegarka – broni szkiełko mineralne wytrzymałe na zarysowania. Całość zegarka umocowana pozostała na pasku produkowanym z tworzywa sztucznego. System INDIGLO równomiernie podświetla całą tarczę zegarka, co powoduje, że jest jest on bardzo czytelny. Zegarek jest wodoszczelny (10 ATM), więc można z nim wejść do wody bez obaw że nabierze wody do środka. Bez dwóch zdań jest to zegarek dedykowany dla sportowców, gdyż dzięki poszczególnym funkcjom zezwala na ustalenie trafnego treningu przygotowującego do osiągania sukcesów sportowych.
Do zegarka dołączona jest opaska, która pozwala mierzyć ilość uderzeń serca na minutę, jak także port USB który zapamiętuje wszelkie informacje treningowe - po podłączeniu do komputera daje możliwość ręcznej zmiany ustawień zegarka, a także pozwala nam analizować osiągnięte wyniki. Do funkcji zegarka możemy zaliczyć m.in.: licznik spalonych kalorii; pamięć 10 treningów; pamięć 50 okrążeń z pomiarem przeciętnego tętna na okrążenie; timer z 5 interwałami czasowymi; pamięć niewiele znaczącej i maksymalnej wartości tętna, 3 niezależne alarmy; stoper, a także timer.

cechy ZEGARKA:
-MECHANIZM: kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: tworzywo nienaturalne; -SZKIEŁKO; mineralne, niepodatne na zarysowania; -PASEK; tworzywo sztuczne; -DŁUGOŚĆ PASKA: 23cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 10ATM w zegarku można pływać; -INDIGLO: równomierne podświetlenie całej tarczy zegarka; -automatycznE PODŚWIETLENIE ZEGARKA: podświetlenie można włączyć dowolnym przyciskiem zegarka; -LICZNIK SPALONYCH KALORII: wskazuje ile kalorii pozostało spalonych; -KALENDARZ automatycznY: -TIMER: Timer interwałowy 5-segmentowy z przeznaczonymi strefami tętna dla każdego z interwałów. Można zaprogramować kilka czasów odliczania wstecz - jeden po drugim; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków; -CZAS ŚWIATOWY: czas wyświetlany w dwóch strefach czasowych; -STOPER: mierzy czas do 100h; -LAP MEMORY; pamięć 50 okrążeń; -ALARM: 3 alarmy dzienne - możliwość ustawienia w jakie dni alarm ma się włączać; -SNOOZE: drzemka, po kilku minutach od wyłączeniu alarmu sygnał ponownie się włącza; -technika PRZESYŁANIA danych ANT: przesyłanie danych treningowych poprzez USB z zegarka do komputera oraz możliwość ręcznej zmiany ustawień; -OPASKA z SENSOREM: mierzy liczba uderzeń serca na minutę a następnie przesyła informacje do zegarka; -SYGNAŁ DŹWIĘKOWY: sygnał dźwiękowy informuje nas gdy bicie serca wzrasta powyżej albo spada poniżej ustawionego przez nas limitu; -WSKAŹNIK NATĘŻENIA PRACY SERCA: procentowy wskaźnik,który prezentuje ile procent założonego maksymalnego tętna zostało osiągnięte; -NOŚNIK USB; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -OKRES GWARANCJI; 3 lata;

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Zegarki męskie